درباره موسسه مهرگان فرهنگ

موسسه مهرگان فرهنگ به عنوان یکی از پیشتازان جشنواره های فرهنگی هنری در داخل و خارج از کشور شناخته شده است که طی سالهای فعالیت خود مبدع و برگزار کننده جشنواره ها، بر نامه های مناسبتی و رویدادهای فرهنگی هنری مختلفی در داخل و خارج از کشور بوده است. این موسسه از سال۱۳۸۵ با تیم متخصص فرهنگی خلاق کوشیده است با هدف قرار دادن گسترش سبک اصیل زندگی ایرانی، توجه به صلح جهانی و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی برای مردم و گردشگران، جشنواره های ملی فرهنگی هنری را با بالاترین سطح کیفیت برگزارنماید و از این طریق توانسته است جایگاه خود را به عنوان یکی از موسسه های فرهنگی تاثیر گذار و خلاق در حوزه فرهنگ تثبیت کند.

برگزاری موفق جشنواره های فرهنگی هنری سین هشتم، ماه خوب خدا و دوستی یلدا و کریسمس در دوره های متعدد در داخل و خارج از کشور نمونه ای از فعالیت های این موسسه بوده است که خوشبختانه مورد توجه هم میهنان عزیز و نخبگان فرهنگی قرار گرفته است. رضایت سازمان ها و شرکت های حامی و همکار نشان از میزان رعایت اصول و خط مشی حرفه ای در این موسسه در برنامه های مورد اشاره دارد.

 

سوابق علمی – فرهنگی مرتبط مجری طرح

  1. نگارش کتاب پرفروش اولین راهنمای جامع روزه داری انتشارات نشر شهر / چاپ چهاردهم
  2. برگزاری موفق و خلاقانه جشنواره های فرهنگی هنری “سین هشتم ” با مشارکت برج میلاد تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
  3. شرکت و همکاری با موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در نمایشگاه کتاب روسیه ۲۰۱۵
  4.  همکاری با رایزنی ایران در روسیه در برگزاری نمایشگاه مذهبی قرآن در رمضان ۲۰۱۵
  5. فعالیت در سومین اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران ۱۳۸۳
  6.  بازدید و تهیه طرح تحقیقاتی به همراه تصاویر از برنامه های فرهنگی هنری کاخ موزه شش کشور اروپایی و آسیایی
  7.  بازدید از پیش از بیست جشنواره و نمایشگاه فرهنگی در خارج از کشور